Počet přístupů : [CNW:Counter]

Dobrý den,

vítejte na stránkách českého outdoorového časopisu Dobrodruh, časopisu s unikátní distribucí. Dvouměsíčník Dobrodruh vychází koncem sudých měsíců a je rozdáván ve 430 outdoorových, cyklististických, potápěčských, jachtařských či sportovních obchodech, v centrech lezeckých stěn a v dobrodružně orientovaných cestovních kancelářích (jejich seznam naleznete v každém tištěném čísle nebo v odkazu Adresář obchodů).

Tyto stránky Vám nabízejí několik dalších unikátních služeb časopisu, které dále zvýšují jeho, v našich podmínkách výjimečnou, dostupnost. V prvé řadě zde najdete celé poslední dosud vyšlé číslo časopisu Dobrodruh, a to ve stejné grafické podobě, jako jeho tištěná verze (tj. včetně obrázků a reklam). Náhled první strany posledního dostupného čísla najdete v rubrice Nejnovější číslo. Celé toto číslo pak v rubrice Archív Dobrodruha.

V zájmu co nejrychlejšího a nejpřístupnějšího stahování dat jsme se snažili vtěsnat každé číslo do co nejmenšího počtu bitů. Musíte proto počítat s tím, že stahovaná podoba fotografií a reklam je pouze náhledové kvality. I tak má průměrné číslo Dobrodruha na těchto stránkách kolem 1,5 MB.

Další službu poskytuje Archív Dobrodruha. Jedná se o archív všech čísel, která za dosavadních třináct ročníků existence Dobrodruha vyšla. Dovolujeme si tvrdit, že v něm nabízíme jeden z nejrozsáhlejších internetových archivů článků s outdoorovou a cestovatelskou tématikou. Za prvních třináct ročníků v letech 1997-2009 vyšla již 102 čísla, z nichž jich najdete v archívu ke stažení 101. Úplně první číslo (1/97) již bohužel nemáme v elektronické podobě k dispozici.

Pro snazší orientaci a vyhledávání nabízíme třídicí přehledy hlavních článků dle jednotlivých témat (viz levý sloupec).

Pokud máte zájem dozvědět se něco bližšího o časopisu, klikněte na heslo O Dobrodruhovi. Spojení na redakci najdete pod heslem Kontakt a chcete-li nám napsat své postřehy, náměty či připomínky, pak toto můžete učinit na adrese dobrodruh.cz@seznam.cz.

Přejeme příjemné počtení.